Parafia \ Intencje

Niedziela 17/03/2019
08:00 † Józef i Henryka (10 rocz. śm.) Szymczak.
08:00 † Janina, Józef i Zbigniew Lewandowscy.
08:00 † Józef i Marianna Borkowscy, Franciszek i Stanisława Borkowscy, Mateusz i Marta Miziołek, Stanisław Miziołek.
10:00 † Stanisław (4 rocz. śm.) i Marianna, Stefan, Jan i rodzice Józef i Józefa Znyk.
10:00 † R-ce Jadwiga i Teofil Rajewscy i r-ce Feliksa i Antoni Ratkowskich.
11:30 † Zenon Warczakowski (12 greg.).
11:30 † Krystyna (28 rocz. śm.), Teodora, Piotr Sieradzcy.
13:00 † Edmund Trojanowski (15 pp.).
13:00 † Antoni Jasiński (61 rocz. śm.).
18:00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Olgi w 25 rocz. urodzin.

Poniedziałek 18/03/2019
09:00 † Zenon Warczakowski (13 greg.).
09:00 † Józef Socha (imieninowa).
18:00 † Józef Gruszczyński (42 rocz. śm.) i za wszystkich zmarłych z rodziny Gruszczyńskich.
18:00 † Wanda Łagodzińska.

Wtorek 19/03/2019
09:00 † Zenon Warczakowski (14 greg.).
09:00 † Józef Rosiak (10 rocz. śm.).
09:00 † Józef Święcki i brat Józef Chojecki (1 rocz. śm.) - z okazji imienin.
18:00 † Józef Kurkowski.
18:00 † Stanisław Piotrowski (23 rocz. śm.) i za teściów Piotrowskich oraz Zofia i Bolesław Mariańscy.

Środa 20/03/2019
09:00 † Zenon Warczakowski (15 greg.).
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 † Eufemia Szmytko.

Czwartek 21/03/2019
09:00 † Zenon Warczakowski (16 greg.).
18:00 † Ryszard Bronikowski (8 rocz. śm.).
18:00 † Henryk Błażejczyk (aktor) - intencja od dyrekcji i pracowników teatru.

Piątek 22/03/2019
09:00 † Zenon Warczakowski (17 greg.).
09:00 † Helena i Franciszek Czerniewscy.
10:30 Nabożeństwo dla dzieci z klas I-III (SP nr 6 i SP nr 11)
12:00 Nabożeństwo dla dzieci z klas IV-VIII (SP nr 6 i SP nr 11)
18:00 † Krystyna Fuz i Zygmunt Fuz.

Sobota 23/03/2019
09:00 † Jan Krzywkowski.
09:00 † Maria Karpiuk (5 rocz. śm.) i Piotr Karpiuk (4 rocz. śm.).
09:00 † Zenon Warczakowski (18 greg.).
18:00 † Andrzej Zakrocki i za rodz. Zakrockich.
18:00 † Bogdan Różański (pp.).

Niedziela 24/03/2019
08:00 † Józef i Wiktoria Gorgoń, Tadeusz i Adam Gorgoń.
08:00 † R-ce Stanisław i Ewa oraz bracia: Jan i Kazimierz Seweryniak.
08:00 † Kazimierz Baran (13 rocz. śm.).
10:00 † Jadwiga Stańczak (pp.).
10:00 † Aleksander (1 rocz. śm.) i Janina Tyburscy.
11:30 † Zenon Warczakowski (19 greg.).
13:00 Za parafian.
13:00 † Iwona Borowska-Bruns (7 rocz. śm.) i za r-ców Myszkowskich i Dominiaków.
18:00 O zdrowie dla Jarosława z okazji 13 urodzin.
18:00 † Andrzej Zalewski (14 rocz. śm.), r-ce Kazimiera i Zygmunt oraz brat Witold.