Parafia \ Intencje

13/09/2020 niedziela
8:00 Za † Józefa Rówkę ( 13. int gregoriańska)
10:00 Za † Edwarda Kamińskiego ( zm. 28.08.2020)
10:00 Za † Elżbietę Dzwonkowską (7 rocz. śm.) oraz Antoniego Dzwonkowskiego (25 rocz. śm.)
10:00 Za † Kazimierza Fabiszewskiego
11:30 O Boże bł. dla Karoliny i Marcina z okazji 1. r. ślubu
13:00 Za parafian
13:00 Za † Zbigniewa i Irenę Tłuchowskich oraz Annę Tłuchowską (intencja od córki i siostry Barbary)
18:00 Za † Zygmunta Wachowskiego w 16 r. śm.

14/09/2020 poniedziałek
9:00 O Boże błog. i wszelkie potrzebne dary Ducha Świętego, opiekę Niepokalanej dla Kapłana według Serca Bożego księdza proboszcza Stefana Cegłowskiego dla Jego rodziny, bliskich oraz wszystkich tych, których nosi w sercu.
9:00 O Boże bł. dla Dawida i Joanny
10:00 MSZA ŚWIĘTA ZA ŻOŁNIERZY GÓRNIKÓW
18:00 Za † Barbarę Sławińską
18:00 Za † Józefa Rówkę (14. int gregoriańska)

15/09/2020 wtorek
9:00 O Boże błogosławieństwo dla Jarosława i Karoliny
18:00 Za † Józefa Rówkę (15. int. gregoriańska)
18:00 Za † Juliannę i Józefa Boczek- Chełmońskich,
za †Jadwigę i Hieronima Sokołowskich (z rodzinami)

16/09/2020 środa
9:00 O Boże błogosławieństwo dla Dawida i Irminy
18:00 Za † Józefa Rówkę (16. int gregoriańska)
18:00 Za † Teresę Zalewską (1 rocz. śm.) i Jerzego Zalewskiego

17/09/2020 czwartek
9:00 O Boże błogosławieństwo dla Adriana i Mileny
9:00 Za † Jacka Lipińskiego
18:00 Msza św. na przebłaganie jako zadośćuczynienie za nieprzestrzeganie Dekalogu przez nas samych, nasze dzieci, rodziny i wszystkich Polaków prosząc o przebaczenie za przyczyną św. Franciszka z Asyżu
18:00 Za † Józefa Rówkę (17. int gregoriańska)

18/09/2020 piątek
9:00 O Boże błogosławieństwo dla Jakuba i Aleksandry
9:00 Za † Janinę Skonieczną (2 rocz. śm.)
18:00 Za † Józefa Rówkę (18. int. gregoriańska)
18:00 Za † Hannę Kowalską (14 rocz. śm.)

19/09/2020 sobota
9:00 Za † Józefa Rówkę (19. int gregoriańska)
11:00 MSZA ŚW. – I KOMUNIA ŚW.
12:00 MSZA ŚW. – I KOMUNIA ŚW.
13:00 MSZA ŚW. – I KOMUNIA ŚW.
17:00 Ślub
18:00 Ślub

20/09/2020 niedziela
8:00 Za † Józefa Rówkę ( 20. int gregoriańska)
8:00 Za † Mariusza Boryszewskiego
10:00 Intencja dziękczynna za 25 lat małżeństwa Barbary i Ryszarda z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego życia
10:00 Za † Henrykę Wróblewską
10:00 Za † Bernarda Jana Kempczyńskiego (3 rocz. śm.)
11:30 Za † Wacława Bramowicza (43 rocz. śm.)
13:00 Za † R-ców Mariannę i Wacława Jeżak
13:00 Za † Helenę Budek (1 rocz. śm.) i Eugeniusza (tatę) i braci Ryszarda i Bogusława Budek
14:00 I KOMUNIA ŚWIĘTA
15:00 I KOMUNIA ŚWIĘTA
18:00 Za † Ewę Malagę (od uczest. pogrzebu)
18:00 Za † Irenę Owsik (5 rocz. śm.)