Aktualności \ Gra o Madryt

GRA O MADRYT
 
Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Studnia organizuje „Grę o Madryt”, w której może wystartować młodzież w wieku 16 – 25 lat. Gra przewidziana jest dla dwóch grup docelowych:
 
A)  młodzież, która do tej pory nie zapisała się na wyjazd do Hiszpanii na XXVI Światowe Dni Młodzieży – nagrodą główną są trzy bilety na ŚDM (wartość nagrody 9.000 złotych);
B)   młodzież, która do końca maja 2011 roku zapisała się na ŚDM – nagrodą główną jest kieszonkowe do Madrytu (wartość nagrody 3.000 złotych).
 
Jak zagrać?
 
Krok I
Należy zebrać trzy osobową drużynę i nadać jej nazwę.
 
Krok II
Do 25 czerwca 2011 roku zgłosić swoją drużynę do gry. Zgłoszenia dokonujemy wysyłając maila na adres: ddmstudnia@gmail.com w temacie wpisując GRA O MADRYT. W treści wiadomości podajemy nazwę swojej drużyny, dane członków drużyny (Nazwisko i Imię, adres i PESEL) oraz jeden nr telefonu komórkowego, na który będą przychodziły wiadomości SMS.
 
Krok III
Już grasz! Gra składa się z trzech etapów.
Etap I (26-31 czerwca) – zadania zdalne i przygotowanie teoretyczne.
Etap II (1-5 lipca) – KOSTKOWO 2011, aby wziąć udział w tym etapie (jak i w całej grze) należy zgłosić się na KOSTKOWO 2011 i uczestniczyć w nim w pełnym wymiarze. Podczas Kostkowa 2011 odbędzie się dla drużyn konkurs z wiedzy teoretycznej na temat ŚDM.
Etap III 05 lipca, od godziny 15:00 do 22:00 – etap terenowo-sportowy (podchody oraz rozgrywki sportowe).
 
Krok IV
Wygrałeś! Twoja drużyna jedzie do Madrytu lub otrzymuje kieszonkowe!
 
Kto wygrywa?
 
Na każdym etapie gry Twoja drużyna zdobywa punkty. O zwycięstwie decyduje łączna ich suma. Wygrać może tylko jedna drużyna!