Aktualności \ Ważne informacje dla grupy biało-czerwonej w związku z Pieszą Pielgrzymką Diecezji Płockiej na Jasną Górę.

Szczęść Boże!

W związku z trwającą epidemią koronawirusa tegoroczna Pielgrzymka, podobnie jak w ubiegłym roku będzie miała formę "sztafety". Każdego dnia będzie pielgrzymowała inna grupa, pod kierunkiem swojego Księdza Przewodnika i będzie pielgrzymowała jeden dzień. Wyjątek będzie stanowił pierwszy i ostatni dzień pielgrzymki 6 i 14 sierpnia. W te dni zaproszeni są wszyscy, którzy chcą dziękować za dzieło Pielgrzymki. Grupa biało-czerwona będzie pielgrzymowała 7 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kancelarii parafialnej.

Koszt udziału w pielgrzymce:

• 6 sierpnia: 10 zł (tylko wpisowe) Gromadzimy się w Katedrze i wyruszamy na szlak. Powrót z Sokołowa we własnym zakresie. Nie ma autokaru!!!
• 7 sierpnia: 40 zł (30 zł autokar + 10 zł wpisowe)
• 14 sierpnia: Wyjazd organizuje Pan Wojciech Popielski. Możliwość zapisania się w biurze na cmentarzu zabytkowym w Płocku. (Koszt 50 zł)

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 1 sierpnia w parafii św. Wojciecha w Płocku po Mszy świętej o godz. 18:00. Będzie również możliwość zapisania się po spotkaniu organizacyjnym w Parafii Św. Wojciecha. W razie ważnych pytań i konieczności prosimy o kontakt z przewodnikiem grupy biało – czerwonej.