Parafia \ Ogłoszenia

29 niedziela zwykła (18.10.2020 r.)

1. Dziś po Mszy św. z godz. 11:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. Za tydzień po Mszy św. z godz. 11:30 odbędzie się spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Drugiej Komunii św. A po Mszy z godz. 18:00 spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

2. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę, które przeznaczmy na remont katedry.

3. W związku z obostrzeniami sanitarnymi mówiącymi o ograniczeniach liczy osób biorących udział w nabożeństwie do 1 osoby na 4 m2, wchodzącymi w życie z dniem 19 października, pragniemy poinformować, że w naszej Katedrze może przebywać 250 osób. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust oraz nosa.

4. Dzisiaj również przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczynamy tydzień Misyjny pod hasłem: „OTO JA, POŚLIJ MNIE”. W naszych codziennych modlitwach pamiętajmy o misjonarzach i ludziach z terenów misyjnych. Ofiary, które złożymy na tacę w najbliższą niedzielę będą przeznaczone na cele misyjne.

5. Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na wypominki. Naszych zmarłych możemy zgłaszać w zakrystii, bądź w kancelarii parafialnej.

6. Trwa miesiąc październik miesiąc modlitwy różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich na modlitwę różańcową w naszej katedrze po Mszy św. o godz. 9:00. Dzieci i młodzież w poniedziałki, środy i piątki na godz. 17.00.

7. Gość Niedzielny jest do nabycia w zakrystii.