Parafia \ Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
17 WRZEŚNIA 2017 R.

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które przeznaczamy na remont Katedry.

2. Jutro, w poniedziałek 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona diecezji płockiej i patrona dzieci i młodzieży. Msze św. o godz. 9:00 i 18:00.

3. W przyszłą niedzielę, 24 września po Mszy św. o godz. 10:00 zostaną wręczone statuetki „Jesteś Przyjacielem” dla osób wyróżniających się w pomocy niepełnosprawnym.

4. Przyjmujemy zgłoszenia dzieci do Pierwszej Komunii Świętej i Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych, oraz młodzieży do Bierzmowania. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na naszej stronie internetowej. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18:00.

5. Zapraszamy młodzież na spotkania Oazy działającej przy Parafii Katedralnej, odbywają się one w poniedziałki o godz. 19:00.

6. Tradycyjnie na początku roku szkolnego zachęcamy chłopców do wstępowania w szeregi ministrantów. Opiekunem grupy jest ks. Dariusz.

7. W kaplicy Domu Rekolekcyjnego „Studnia” w Płocku (obok kościoła par. św. Józefa) od września w każdy czwartek odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy w godz. 20:00-21:00. Serdecznie zapraszamy.

8. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.