Parafia \ Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 23 LIPCA 2017 R.

1. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu na tacę, które przeznaczamy na remont naszej Katedry. Zebraliśmy 4890 zł.

2. Dziś z racji przypadającego za dwa dni wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.

3. Zachęcamy do udziału w 36. Pieszej Pielgrzymce Diecezji Płockiej na Jasną Górę w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy w kancelarii.

4. W zakrystii i w kancelarii możemy również zapisywać się na pielgrzymkę duchową, która polega na codziennej modlitwie w intencji pielgrzymów. Każdy z pielgrzymów duchowych otrzyma specjalny modlitewnik.

5. Tradycją lat ubiegłych wszystkich, którzy pozostają w domach zapraszamy do Katedry na Apele Jasnogórskie w łączności z pielgrzymką począwszy od niedzieli 6 sierpnia.

6. Polecamy nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy Bożego błogosławieństwa, bezpiecznej podróży i wspaniałej pogody. Witamy również i pozdrawiamy wszystkich turystów, pielgrzymów i gości przybywających w te dni do naszej Bazyliki Katedralnej.